Ako je organizovaná športová streľba na Slovensku

            Na Slovensku je viac ako 100 tisíc držiteľov zbrojných preukazov ale aj množstvo strelcov, ktorí zbrojné preukazy nemajú, takže nie je jednoduché odhadnúť, koľko je na Slovensku  strelcov a koľko z toho tzv. športových strelcov.

 

            Na Slovensku je množstvo streleckých združení, množstvo streleckých disciplín, množstvo rôznych typov zbrani, takže venovať sa všetkým nie je v našich možnostiach.

 

        V tejto poradni sa zameriavame špeciálne na športovú streľbu zastrešovanú Slovenským streleckým zväzom, ktorej vrcholom sú Olympijske hry, pretože reprezentácie na podujatiach typu Majstrovstiev Európy či sveta majú aj iné strelecké organizácie na Slovensku. 

Neboli nájdené žiadne články

Chcete sa niečo opýtať?

V poradni sa môžete pýtať aj bez uvedenia akýchkoľvek osobných údajov, bude Vám odpovedané v príslušnej rubrike poradne. Ale ak nebudeme mať na Vás kontakt, nebudeme Vám vedieť oznámiť, že sme už na Vašu otázku odpovedali a kde nájdete na ňu odpovedˇ. Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia odpovede na Vašu otázku a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď po poskytnutí odpovede na Vašu otázku budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png