Priebežné rebríčky seniorov k 19. 1. 2020

vratme_ssz_logo1.jpg

Začala druhá polovica vzduchovkovej sezóny

           Ďalšie  preteky roka 2020 boli v Šarišských Michaľanoch a na Extralige v Martine.   Preteky v roku 2020 ešte nepriniesli podstatnú zmenu v rebríčkoch. Ako vždy, aj teraz si môžete stiahnuť aktuálny rebríček tu,

 

       Pre tých, ktorí sa chcú pohrať s kompletnou databázou, nech sa páči databáza v exceli. Priebežný rebríček je neoficiálny, ale vychádza z výsledkov zverejených na stránkach SSZ. Ak by ste niekde našli nezrovnalosť, dajte mi prosím vedieť na strelci@strelcom.sk, opravíme to.

 

       Doplnili sme rebríček o najlepší výsledok za roky 2018 až 2020. Ale možno by tsm bolo zaujímavé doplniť osobné rekordy strelcov.

 

    Ak máte záujem zverejniť svoj osobný rekord, napíšte mi prosím na strelci@strelcom.sk Vaše meno, seniorskú disciplínu a kategóriu, hodnotu Vášho súťažného rekordu (zo súťaže, z ktorej boli výsledky zverejnené na webe SSZ) a ak si pamätáte, tak aj súťaž a dátum, kedy ste svoj osobný rekord vytvorili. Ak si nepamätáte presne, kde a kedy ste si vytvorili svoj osobný seniorský rekord, stačí len výsledok.

 

      Ak si myslíte, že by Vás zaujímali aj iné štatistiky, dajte nám prosím vedieť a budeme ich zverejňovať. Pre niektorých by bolo zaujímavé vedieť, akými zbraňami a akým strelivom strieľame na súťažiach. Zaujíma to aj Vás?

 

      Záujemcom o kvalitné lacnejšie staršie vzduchové zbrane, do našej burzy pribudli vzduchová pištoľ TESRO a vzduchovú pušku FWB 601.   

 

Peter Mlynarčík

strelci@strelcom.sk

diskutujte na www.strelcom.sk

Návrat na výpis

Hľádáte servis Pardini na Slovensku alebo v Čechách?

STRELCI STRELCOM

 

Pre všetky zbrane PARDINI zabezpečíme záručný aj pozáručný servis na Slovensku.

Zabezpečíme Vám náhradné diely aj na staré modely zbraní PARDINI z deväťdesiatych rokov a môžete ich ďalej používať.

S povolením Pardini Armi S.r.l. zabezpečíme servis vzduchových zbraní aj z Českej republiky a predaj náhradných dielov nepodliehajúcich nákupnému povoleniu aj do Českej republiky.

Stačí sa nám ozvať a spolu nájdeme riešenie.

Ak chcete, najbližšie sa môžeme stretnúť na bratislavskej open lige v športovej pištoli.

 

Napíšte nám

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png