Priebežné rebríčky seniorov k 22. 2. 2020

vratme_ssz_logo1.jpg

Predposledná aktualizácia rebríčka, už je len 1 príležitosť zmeniť rebríček

        Ďalšie  preteky roka 2020 boli Majstrovstvá kraja v Žiline. V tejto aktualizácii rebríčka prinášame výsledky zo Žiliny, ktoré sú už zverejnené na webe SSZ, ale výsledky máme z prvej ruky, pretekov sme sa osobne zúčastnili.

 

       Ak nám budú organizátori ďalších pretekov, kde súťažia aj seniori, zasielať výsledkové listiny na email strelci@strelcom.sk, môžeme ich spracovávať priebežne.

 

         Posledné preteky v Žiline nepriniesli zmenu v rebríčkoch a je možné, že zmenu už neprinesú ani posledné preteky v Brezne. Ako vždy, aj teraz si môžete stiahnuť aktuálny rebríček tu,

 

         Keďže sa blíži nominácia, zahrali sme sa na vešticu a pokúsili sme podľa matematiky predvídať nomináciu. Vychádzali sme z faktu, že v Martine na MSR bude k dispozícii pre seniorov len 25 stavov, ďalších 10 sa použije na súbežne bežiace finále.

 

        U seniorov puškárov nominácia problém nebude, prakticky všetci budú mocť ísť (aspoň čo sa týka počtu 25 stavov) ale u pištoliarov je to horšie. V rebríčku sú preto farebne vyznačení "nominovaní", Zelenou farbou sú označení pravdepodobne nominovaní, červenou len ak urobia pre seniorov pištoliarov 2 zmeny. Takže každý kto ste blízko pod zelenou čiarou, odporúčam Vám sa zúčastniť ešte na posledných zvyšných pretekoch v Brezne a skúste si vylepšiť vaše poradie v rebríčku.

 

        Upozorňujem, že zelená farba neznamená, že máte automaticky nomináciu istú, nevieme ako bude zvažovať nominačná komisia 3.3.2020, nespoliehajte sa na to, že určite budete nominovaní. Škoda, že neboli vopred dané kritéria, kedy by bola nominácia určite istá, tak ako majú napr. v Čechách, že každý kto strelí aspoň 2. výkonnostnú triedu na MČR postúpi.

 

       Do rebríčka sme doplnili zlepšenie najlepšieho výkonu sezóny (prípadne osobného rekordu). U toho kto si pri aktuálnej zmene rebríčka zlepšil najlepší výkon sezóny je výsledok označený farebne, červeným písmom v žltom poli. Cez víkend 22.2.2020 si zlepšili svoje sezónne maximá

 

vo vzduchovej pištoli 40:

 

Ladislav Bednár na 351 bodov

 

vo vzduchovej puške 40:

Róbert Láska na 398,4 bodu

Pavol Koniarik na 372,5 bodu

 

        Všetkým blahoželáme a veríme, že pri najbližšej aktualizácii už pribudne zlepšenie sezónneho výkonu aj pri Vašom mene.

 

 

       Pre tých, ktorí sa chcú pohrať s kompletnou databázou, nech sa páči databáza v exceli. Priebežný rebríček je neoficiálny, ale vychádza z výsledkov zverejených na stránkach SSZ. Ak by ste niekde našli nezrovnalosť, dajte mi prosím vedieť na strelci@strelcom.sk, opravíme to. Ak chcete excelovú databázu používať, uložte si stiahnutý súbor na svoj pevný disk.

 

       Doplnili sme rebríček o najlepší výsledok za roky 2018 až 2020. Ale možno by tam bolo zaujímavé doplniť osobné rekordy strelcov. Niektorí nám už svoje osobné rekordy nahlásili, takže ich majú uvedené v rebríčku, kľudne tak urobte aj Vy.

 

    Ak máte záujem zverejniť svoj osobný rekord, napíšte mi prosím na strelci@strelcom.sk Vaše meno, seniorskú disciplínu a kategóriu, hodnotu Vášho súťažného rekordu (zo súťaže, z ktorej boli výsledky zverejnené na webe SSZ) a ak si pamätáte, tak aj súťaž a dátum, kedy ste svoj osobný rekord vytvorili. Ak si nepamätáte presne, kde a kedy ste si vytvorili svoj osobný seniorský rekord, stačí len výsledok.

 

      Ak si myslíte, že by Vás zaujímali aj iné štatistiky, dajte nám prosím vedieť a budeme ich zverejňovať. Pre niektorých by bolo zaujímavé vedieť, akými zbraňami a akým strelivom strieľame na súťažiach. Zaujíma to aj Vás?

 

       Je na predaj síce používaná, ale veľmi dobre servisovaná športová pištol PARDINI .22LR za cca polovičnu cenu novej pištole, priamo od slovenského majiteľa. Pištoľ bola servisovaná priamo vo firme PARDINI počas svetových pohárov, vymenené množstvo dielov, firma PARDINI Slovakia na ňu ponúka bezplatný jednoročný záručný servis, ak by bol časom potrebný pozáručný servis, samozrejme je k dispozícii. Ak máte niekto záujem, ozvite sa na strelci@strelcom.sk Platí pravidlo, prvý berie, tak neváhajte.

 

     Takisto máme novinku, že na stránke www.strelcom.sk sa dá už diskutovať aj bez registrácie a prihlásenia, pretože toto bolo pre mnoho z Vás  problém. Uvidíme či pribudne diskutujúcich, skúsiť to môžete tu. Práve sa rozoberá téma zákazu oloveného streliva a (ne)kroky, ktoré v tejto súvislosti SSZ (ne)urobil. Myslím, že je to téma, ktorá sa nás všetkých bytostne týka,

 

Peter Mlynarčík

strelci@strelcom.sk

diskutujte na www.strelcom.sk

Návrat na výpis

Hľádáte servis Pardini na Slovensku alebo v Čechách?

STRELCI STRELCOM

 

Pre všetky zbrane PARDINI zabezpečíme záručný aj pozáručný servis na Slovensku.

Zabezpečíme Vám náhradné diely aj na staré modely zbraní PARDINI z deväťdesiatych rokov a môžete ich ďalej používať.

S povolením Pardini Armi S.r.l. zabezpečíme servis vzduchových zbraní aj z Českej republiky a predaj náhradných dielov nepodliehajúcich nákupnému povoleniu aj do Českej republiky.

Stačí sa nám ozvať a spolu nájdeme riešenie.

Ak chcete, najbližšie sa môžeme stretnúť na bratislavskej open lige v športovej pištoli.

 

Napíšte nám

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png