Chcem sa stať reprezentantom SR

Ľudia sme tvory veľmi súťažívé, chceme sa porovnávať a chceme byť najlepší.

 

Športová streľba nie je výnimkou, aj strelci chcú medzi sebou súťažiť, víťaziť. Súťažia medzi sebou všade, na klubovej strelnici, na pretekoch, od klubových až po Olympiádu.

 

Tí, ktorí majú ambície siahnúť v streleckom športe až na vrchol, t.j.  reprezentovať Slovensko, by asi mali vopred vedieť, čo ich môže na ceste na vrchol čakať a čo môžu očakávať z toho, že sa stanú reprezentantmi Slovenska.

 

Hneď na začiatku je asi fér povedať, že asi žiaden športový strelec zo streľby nezbohatol. Neočákavajte, že niekto so strelcov sa môže svojimi príjmami čo len priblížiť hráčom slovenskej extraligy vo futbale alebo hokeji. Jedine, že si sám nájde sponzora, ktorý by ho takto platil, ale športová streľba je komerčne málo zaujímavý, takže sponzori sa do streľby veľmi nehrnú.

 

Ale je aj pravda, že tí najlepší reprezentanti v olympíjských disciplínach, medialisti z majstrovstiev Európy, sveta či olympiády sa nemajú až tak zle. Máme aj reprezentantov v neolympíjskych disciplínach, veľmi úspešných, ale u nich je podpora a odmeňovanie slabšie ako u reprezentantov v olympíjských disciplínach.

Neboli nájdené žiadne články

Chcete sa niečo opýtať?

V poradni sa môžete pýtať aj bez uvedenia akýchkoľvek osobných údajov, bude Vám odpovedané v príslušnej rubrike poradne. Ale ak nebudeme mať na Vás kontakt, nebudeme Vám vedieť oznámiť, že sme už na Vašu otázku odpovedali a kde nájdete na ňu odpovedˇ. Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia odpovede na Vašu otázku a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď po poskytnutí odpovede na Vašu otázku budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png