Majstrovstvá Slovenska

Slovenský strelecký zväz každoročne organizuje Majstrovstvá Slovenská vo všetkých disciplínách, v ktorých počas sezóny usporadúva kvalifikačné súťaže na postup na majstrovstvá Slovenska.

 

V puškových a pištoľových disciplínach sa organizujú Majstrovstvá Slovenska 2x ročne, v zimnom období vo vzduchových zbraniach, v letnom období v guľových zbraniach.

 

Na Majstrovstvá Slovenska je potrebné sa kvalifikovať, byť nominovaný. Strelcov na Majstrovstvá Slovenská  nominuje ŠTK na základe rebríčkov, ktoré sa tvoria počas sezóny z kvalifikačných pretekov.

 

Na majstrovstvách Slovenska sa dá vyrovnať alebo zlepšiť slovenský rekord.

 

Do nominačných rebríčkov sa berie priemerný výsledok z troch najlepších výsledkov na kvalifikačných súťažiach.

 

Kvalifikačné súťaže sú vybrané podujatia na Slovensku, sú uvedené vždy v aktuálnom športovom kalendári SSZ.

 

Vo vzduchových zbraniach sa usporadúvajú osobitne Majstrovstvá Slovenska pre žiakov základných škôl a pre mládež.

Neboli nájdené žiadne články

Chcete sa niečo opýtať?

V poradni sa môžete pýtať aj bez uvedenia akýchkoľvek osobných údajov, bude Vám odpovedané v príslušnej rubrike poradne. Ale ak nebudeme mať na Vás kontakt, nebudeme Vám vedieť oznámiť, že sme už na Vašu otázku odpovedali a kde nájdete na ňu odpovedˇ. Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia odpovede na Vašu otázku a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď po poskytnutí odpovede na Vašu otázku budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png