Som začiatočník

Ak ste začiatočníci, ale radi by ste sa chceli pridať do radov športových strelcov, pokúsime sa Vám pomôcť sa zorientovať v problematike športovej streľby.

 

Viac si nájdete v jednotlivých rubrikách tejto kategórie alebo v iných rubrikách.

 

V tejto rubrike budeme uvádzať aj základné veci, ktoré sú "pokročilejším" športovým strelcom jasné, alebo ich poznajú.  Pôjdeme viac do detailov a budeme sa snažiť Vám ponúknuť aj návody, ako, kde, kedy a za koľko môžete (musíte) niečo urobiť.

 

Vieme, že začiatočníci nemajú byť ako "v obraze", takže kľudne sa pýtajte na čokoľvek. Nemusíte sa obávať, že sa do Vás bude niekto obúvať ako na rôznych fórach, že sa pýtate nezmysly. Podľa nás neexistuje zlá otázka, existuje len zlá odpoveď.

 

Na poradni budú len otázky a odpovede k nim,  alebo články odpovedajúce na otázky,  nebudú tam uvedené osobné údaje.

 

Vaše otázky môžu byť v prípade potreby redakčne upravené ale tak, aby sa zachoval obsah a  účel Vašej otázky.

Neboli nájdené žiadne články

Chcete sa niečo opýtať?

V poradni sa môžete pýtať aj bez uvedenia akýchkoľvek osobných údajov, bude Vám odpovedané v príslušnej rubrike poradne. Ale ak nebudeme mať na Vás kontakt, nebudeme Vám vedieť oznámiť, že sme už na Vašu otázku odpovedali a kde nájdete na ňu odpovedˇ. Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia odpovede na Vašu otázku a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď po poskytnutí odpovede na Vašu otázku budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png