Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Blog  »  Malokalibrová taktická puška TR20

Malokalibrová taktická puška TR20

28.7.2023 Naspäť »
Novinka firmy Pardini je poloautomatická malokalibrová puška určená na súťaže v taktickej streľbe alebo na rekreačnú zábavnú streľbu s puškou súťažnej kvality

Od septembra 2023 bude PARDINI predávať novinku, poloatomatickú malokalibrovú pušku TR20 určenú na súťaže v takticých disciplínach.

Na pušku bola použitá desaťročia osvedčená konštrukcia majúspešnejšej malokalibrovej pištole PARDINI SP, takže pušká má všetky vymoženoisti športovej pištole, t.j plne nastaviteľnú spúšť, dostupnú súčiastkovú základňu a servis na Slovensku.

Na výrobu TR20 je použitá anodizovaná oceľ na vnútorné súčiastky a hlaveň, špeciálnu hliníkovú zliatinu na rám a na predpažbie. Ostatné diely sú vyrobené z karbonóveho polyméru.

Puška je vybavená Picantinny lišou na upevnenie mieridiel, pažba je obojstranný pre ľavákov aj pravákov a štandardne sa dodáva so zásobníkmi na 20 a 15 nábojov, pripravuje sa zásobník na 27 nábojov.. Hlaveň je zakončená kompenzátorom na zmenšenie spätného rázu.

Podrobnejšie údaje nájdete v sekcii zbrane alebo kliknutím tu.  

Po dovezení prvých kusov na Slovensko poskytneme zbraň na otestovanie a napíšeme recenziu.


Galéria:Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR