Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Niečo o nás

Niečo o nás

Zakladateľom spoločnosti PARDINI Slovakia s. r. o. je Mgr. Ing. Peter Mlynarčík, dlhoročný reprezentant Slovenskej republiky v športovej streľbe, stále držiteľ aktuálneho slovenského rekordu v olympijskej rýchlopaľbe, s 585 bodmi zo 600 možných v disciplíne rýchlopalná pištoľ 2x30.

 

Samozrejme, rekord bol strelený s malokalibrovou pištoľou značky PARDINI, s elektronickou spúšťou.

 

O tom že zbrane PARDINI sú najúspešnejšie na svete svedčí napríklad to, že na posledných OH, v Tókiu 2020, držitelia a držiteľky všetkých medailí v 25 metrových disciplínach strieľali pištoľami PARDINI.

 

Cieľom firmy PARDINI Slovakia s. r. o. je postarať sa o to, aby slovenskí strelci mohli strieľať špičkovými zbraňami, na ktoré sa môžu vždy spoľahnúť, čo sa dá dosiahnuť hlavne pravidelným servisom a opaterou.

 

Ceny zbraní sa budeme snažiť držať vždy čo najnižšie možné, aby boli zbrane PARDINI konkurencieschopné aj v cenovej súťaží so zbraňami iných značiek.

 

Našim cieľom je ponúknuť streleckej komunite nie len špičkové zbrane, ale aj poradenstvo a najčerstvejšie informácie zo sveta športovej streľby. Ak budete mať nejaké otázky na ktoré zatiaľ nemáte odpovede, kľudne sa nás pýtajte v našej poradni.Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR