Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Zbrane  »  Guľové pištole  »  Pištol PARDINI SP .22LR plus konverzná sada SP RF .22LR

Pištol PARDINI SP .22LR plus konverzná sada SP RF .22LR

Cenovo zvýhodnená kombinácia, pištol SP .22 plus konverzná sada rýchlopaľnú pištoľ SP RF .22LR

Popis / Špecifikácia

Ak máte záujem o kúpu verzie 2v1 verzie SP a konverzie na rýchlopalnú verziu SP RF na splátky, prosím kontaktujte nás, vysvetlíme postup, zariadíme všetko potrebné pre možnosť zakúpiť SP RF + konverziu HP na splátky a vybavíme Vám splátky podľa pomienok financujúcej banky. Je možné zakúpiť naraz aj viaceré produkty, napr. zbraň, elektronický terč InBand, elektronický simulátor SCATT, strelecké okuliare či iné príslušenstvo.

 

PARDINI ponúka možnosť mať 2 až 3 pištole v jednom, čo umožňuje strieľať s tým istým rámom, tou istou pažbou dvoma, alebo troma pištoľami. Šetrí to peniaze na nákup celých zbraní, hmotnosť zbraní a miesto v kufríku.

 

Konverzné sady sú použiteľné len na pištole vyrobené v roku 2017 a neskôr.

 

Existujú vzájomné kombinácie PARDINI SP športová pištoľ .22LR, PARDINI SP RF rýchlopaľná pištoľ  .22LR a PARDINI HP veľkokalibrová pištoľ .32.

 

Sada pištoľ a jedna konverzná sada obsahujúca hlaveň zvoleného kalibru konverzie, ktorá má vlastne výrobné číslo, záver a 2 zásobníky je cenovo zvýhodnená voči jednotlivých produktom. Ceny za sady sa líšia podľa zloženia, kombinácie s rýchlopaľnou pištoľou SP RF sú drahšie ako kombinácie so športovou pištoľou SP.

 

Kombinácia športová pištoľ SP .22LR a konverzná sada na rýchlopaľnú pištoľ SP RF .22LR sa ponúka z dôvodu odlišných vlastností týchto pištolí.

 

Disciplína rýchlopaľná pištoľ si vyžaduje spoľahlivú pištoľ, ktorá dokáže spoľahlivo pracovať aj v 4 sekundových sériach a preto má odlišný záver ako športová pištoľ, ktorý to zabezpečí. Športová pištoľ je skôr ľahšia, vhodnejšia na časté zvíhanie ruky pri streľbe na otočný terč.

 

Preto ak strelec strieľa všetky 3 disciplíny s .22 LR strelivom (sportová, štandardná a rýchlopaľná pištoľ), je vhodné, aby vlastnil túto cenovo zvýhodnenú sadu.

 

Sada sa dodáva v jednom kufríku, v ktorom je pištoľ s 2 zásobníkmi, konverzná sada obsahujúca hlaveň, záver a 2 zásobníky, ďalej sada imbus kľúčov a návod na použitie.

 

Zbraň je podľa zákona o zbraniach zaradená do skupiny B a na jej získanie je potrebné nákupné povolenie a zbrojný preukaz.

 

Poskytuje sa dvojročná záruka. Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme na Slovensku.

Máte záujem o tento produkt alebo sa chcete len niečo opýtať? Napíšte nám:

Všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely.

Súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov

Diskutujte na:
Strelci Strelcom


Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR