Hľádáte servis Pardini na Slovensku alebo v Čechách?

STRELCI STRELCOM

 

Pre všetky zbrane PARDINI zabezpečíme záručný aj pozáručný servis na Slovensku.

Zabezpečíme Vám náhradné diely aj na staré modely zbraní PARDINI z deväťdesiatych rokov a môžete ich ďalej používať.

S povolením Pardini Armi S.r.l. zabezpečíme servis vzduchových zbraní aj z Českej republiky a predaj náhradných dielov nepodliehajúcich nákupnému povoleniu aj do Českej republiky.

Stačí sa nám ozvať a spolu nájdeme riešenie.

Ak chcete, najbližšie sa môžeme stretnúť na bratislavskej open lige v športovej pištoli.

 

Napíšte nám

Vzduchové pištole

STRELCI STRELCOM

diskutuj na www.strelcom.sk
kid.jpg kid_cielnik.jpg kid_muska.jpg kid_opacne.jpg kid_pazba.jpg

Popis / Špecifikácia

Vzduchová pištoľ kalibru 4,5 mm (.177) je určená hlavne pre začiatočníkov, či už mladých alebo starších.

 

Nízka hmotnosť len 700 gramov, zámerná vzdialenosť mieridiel 310 mm je ideálna ako prvá zbraň pre začínajúcich strelcov. Dĺžka hlvane 200 mm, celková dĺžka 350 mm.

 

Všetky 3 modely, Kid, K10 Junior a K10 sú vzájomne kampatibilné. Model Kid má štandardne obojručnú pažbu, vhodnú pre ľaváka alebo aj praváka a cieľnik nemá nastaviteľnú štrbinu. Za príplatok je možné objednať aj model Kid s anatomickou pažbou a posuvnou štrbinou cieľnika a tak bude model Kid plne kompatibilný s modelmi K10 Junior a K10.

 

Ak sa po čase majiteľ Kid rozhodne, že mu už model Kid nestačí a chcel by strieľať s modelom K10 Junior alebo K10, nemusí kupovať celú novú pištoľ.

 

Stačí si zakúpiť buď celú konverznú sadu (hlaveň, kompenzátor a tlakové kartuše), alebo len hlaveň a kompenzátor. Kompletná konverzná sada znamená približne 50% úsporu ceny novej pištole.

 

Tlaková kartuša z modelu Kid poskytuje dostatok plynu na minimálne 100 výstrelov, takže je použiteľná aj na vyššie modely. Rozdiel medzi kartušami jednotlivých modelov je len v dĺžke a tým aj hmotnosti. 

 

Na všetkých súčasných vzduchových pištoliach PARDINI je používateľmi najviac oceňovaná spúšť. Má 2 samostatne nastaviteľné chody, na každom chode spúšte je možne nastaviť dĺžku chodu a odpor chodu, takže sa dá nastaviť tak, aby vyhovovala požiadavkám každého strelca.

 

Odpor spúšte je 0,5 kg, ale pocitovo je odpor spúšte oveľa nižší, takže tých, ktorí s tou pištoľou začínajú, takmer vždy spúšť prekvapí, že "strieľa sama", pretože pocitovo je úplne iná, aká býva na pištoliach iných značiek. Po čase, keď si na ňu zvyknú, by už nikdy nemenili.

 

V kufríku je pištoľ, jedna tlaková (zlatá) kartuša, sada imbus kľúčov a návod na použitie.

 

Pištoľ má usťovú energiu menej ako 7,5J a podľa zákona o zbraniach je zariadená do skupiny D. Na jej získanie nie je potrebný zbrojný preukaz.

 

Na zbraň sa poskytuje dvojročná záruka, záručný a pozáručný servis zabezpečujeme na Slovensku.

Máte záujem o tento produkt alebo sa chcete len niečo opýtať? Napíšte nám

Všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely.

Vzduchová pištoľ PARDINI Kid

Cena:
999,00 €
Kód:
Kid

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png