Hľádáte servis Pardini na Slovensku alebo v Čechách?

STRELCI STRELCOM

 

Pre všetky zbrane PARDINI zabezpečíme záručný aj pozáručný servis na Slovensku.

Zabezpečíme Vám náhradné diely aj na staré modely zbraní PARDINI z deväťdesiatych rokov a môžete ich ďalej používať.

S povolením Pardini Armi S.r.l. zabezpečíme servis vzduchových zbraní aj z Českej republiky a predaj náhradných dielov nepodliehajúcich nákupnému povoleniu aj do Českej republiky.

Stačí sa nám ozvať a spolu nájdeme riešenie.

Ak chcete, najbližšie sa môžeme stretnúť na bratislavskej open lige v športovej pištoli.

 

Napíšte nám

guľové pištole

STRELCI STRELCOM

diskutuj na www.strelcom.sk
PARDINI All in one 01.jpg PARDINI All in one HP conversion.jpg PARDINI All in one SP Rapid Fire conversion.jpg PARDINI All in one SP Rimfire conversion.jpg PARDINI All in one HP conversion.jpg konverziaSP_RF.jpg konverzia_HP.jpg konverzia_SP.jpg konverzia_SP_RF1.jpg SR_RF_plus_konverzia_SP_HP.jpg

Popis / Špecifikácia

PARDINI ponúka možnosť mať 2 až 3 pištole v jednom, čo umožňuje strieľať s tým istým rámom, tou istou pažbou dvoma, alebo troma pištoľami. Šetrí to peniaze na nákup celých zbraní, hmotnosť zbraní a miesto v kufríku.

 

Konverzné sady sú použiteľné len na pištole vyrobené v roku 2017 a neskôr.

 

Existujú vzájomné kombinácie PARDINI SP športová pištoľ .22LR, PARDINI SP RF rýchlopaľná pištoľ  .22LR a PARDINI HP veľkokalibrová pištoľ .32.

 

Sada pištoľ a jedna konverzná sada obsahujúca hlaveň zvoleného kalibru konverzie, ktorá má vlastne výrobné číslo, záver a 2 zásobníky je cenovo zvýhodnená voči jednotlivých produktom. Ceny za sady sa líšia podľa zloženia, kombinácie s rýchlopaľnou pištoľou SP RF sú drahšie ako kombinácie so športovou pištoľou SP.

 

Kombinácia športová pištoľ SP .22LR a konverzná sada na rýchlopaľnú pištoľ SP RF .22LR sa ponúka z dôvodu odlišných vlastností týchto pištolí.

 

Disciplína rýchlopaľná pištoľ si vyžaduje spoľahlivú pištoľ, ktorá dokáže spoľahlivo pracovať aj v 4 sekundových sériach a preto má odlišný záver ako športová pištoľ, ktorý to zabezpečí. Športová pištoľ je skôr ľahšia, vhodnejšia na časté zvíhanie ruky pri streľbe na otočný terč.

 

Preto ak strelec strieľa všetky 3 disciplíny s .22 LR strelivom (sportová, štandardná a rýchlopaľná pištoľ), je vhodné, aby vlastnil túto cenovo zvýhodnenú sadu.

 

Sada sa dodáva v jednom kufríku, v ktorom je pištoľ s 2 zásobníkmi, konverzná sada obsahujúca hlaveň, záver a 2 zásobníky, ďalej sada imbus kľúčov a návod na použitie.

 

Zbraň je podľa zákona o zbraniach zaradená do skupiny B a na jej získanie je potrebné nákupné povolenie a zbrojný preukaz.

 

Poskytuje sa dvojročná záruka. Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme na Slovensku.

Máte záujem o tento produkt alebo sa chcete len niečo opýtať? Napíšte nám

Všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely.

pištol PARDINI SP .22LR plus konverzná sada SP RF .22LR

Cena:
2 549,00 €
Kód:
SP + SP RF

Kontakt

PARDINI Slovakia s.r.o.

A. Gwerkovej 1538/7

851 04 Bratislava

IČO: 51144786

IČ DPH: SK2120608271

zapísaná v OR Bratislava 1,

Oddiel: Sro, Vložka č.: 13160/B

zbrojná licencia číslo CA 001259

email: info@pardini.sk

mobil: +421 903 471 002

STRELCI STRELCOM

 

 

Partneri

partner.png

 

angemy.png