Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Poradňa  »  Som výkonnostný športový strelec

Som výkonnostný športový strelec

Ako strelcov, ktorí už majú čo to odstrieľané, Vás asi bude zaujímať niečo iné ako začiatočníkov.

 

Určite Vás bude zaujímať, ako sa môžete dostať na Olympíjske hry a stať sa olympíjským víťazom, prípadne aspoň majstrom okresu alebo regiónu, takže sa budete asi chcieť dozvedieť ako na to, kto vám pri tom vie reálne pomôcť a asi vás nebudú zaujímať základné informácie o streľbe.

 

Ale aj pokročilý strelec si môže nájsť infomácie určené pre začiatočníkov, napr. ak sa chce dozvedieť o štruktúre súťaži v rámci SSZ a pod., takže si kľudne kliknite aj tam, či sa pre vás nenájdu aj v začiatočníkoch zaujímavé informácie, najmä ak ste svoje strelecké skúsenosti získali mimo systému Slovenského streleckého zväzu.

Chcete sa niečo opýtať?

V poradni sa môžete pýtať aj bez uvedenia akýchkoľvek osobných údajov, bude Vám odpovedané v príslušnej rubrike poradne. Ale ak nebudeme mať na Vás kontakt, nebudeme Vám vedieť oznámiť, že sme už na Vašu otázku odpovedali a kde nájdete na ňu odpovedˇ.

Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia odpovede na Vašu otázku a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď po poskytnutí odpovede na Vašu otázku budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.

Súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov

Diskutujte na:
Strelci Strelcom


Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR